Dobrodošli v novem šolskem letu 2023/2024

Z veseljem vas pozdravljamo v novem šolskem letu 2023/2024!

Avatar utente

Eva Sancin

Dragi dijaki, starši in profesorji!

Z veseljem vas pozdravljamo v novem šolskem letu 2023/2024. Upamo, da ste preživeli prijetno poletje in se veselimo novih izzivov.

Pomembno obvestilo: začetek pouka. Obveščamo vas, da se bo pouk za vse dijakinje in dijake začel v ponedeljek, 11. septembra 2023, ob 8. uri. V šolo pridite pravočasno, saj boste prejeli pomembne informacije o novem šolskem letu in predvidenih dejavnostih.

Voščilo. Dragi dijaki in dijakinje! V tem novem poglavju vašega šolskega življenja vam želimo veliko lepega. Naj bo novo šolsko leto polno odkritij, osebne rasti in šolskih uspehov. Vsako oviro boste lahko premostili, če boste pogumni in odločni in če se boste učili iz izkušenj.

Spomnite se, da so predanost, radovednost in navdušenje gonilna sila vašega uspeha. Ob podpori in nasvetih profesorjev boste lahko nadgrajevali svoje znanje in spretnosti, poglabljali svoja zanimanja in ustvarjali dragocene spomine.

Ne pozabite, da višješolski uspeh ni zgolj plod znanja. Bistvenega pomena so tudi sodelovanje s sošolci, spoštovanje različnosti in ustvarjanje prijetnega in vključujočega okolja.

Bodite vedno radovedni in dovzetni za učenje in spoznavanje sveta, ki vas obdaja.

Srečno! Želimo vam vso srečo. Naj bo prihajajoče šolsko leto res nepozabno! Prepričani smo, da bomo uresničili mnogo ambicioznih ciljev in da bomo s skupnimi močmi premostili marsikatero oviro.

Bodimo složni. Vsem dijakom izkažimo podporo in zaupanje ter jih spodbujajmo pri doseganju zastavljenih ciljev.

Komaj čakamo, da skupaj prestopimo šolski prag. Pred nami je veliko razburljivih pustolovščin in zanimivih odkritij! Srečno pot!